Prutsen

De Prutsen zijn tussen 6 en 8 jaar oud. Ze zijn zondags welkom van 14u15 tot 17u00 (vanaf de cross) en van 14u15 tot 17u30 (vanaf posse). 

Leiding

Eveline Fonteyn

eveline@chiro-leest.be

 

Kiani Van der Jeught

kiani@chiro-leest.be

 

 

 

 

 

 

 

Speelclub

De speelclub zijn tussen 8 en 10 jaar oud. Ze zijn zondags welkom van 14u15 tot 17u00 (vanaf de cross) en van 14u15 tot 17u30 (vanaf posse).

Leiding 

Rozanne Bernaerts

rozanne@chiro-leest.be

 

Emma Lauwens

emma@chiro-leest.be

 

 

 

 

 

 

 

 

Tippers

De tippers zijn tussen 12 en 14 jaar oud. Ze zijn zondags welkom van 14u15 tot 18u30 (vanaf de cross) en van 14u15 tot 19u (vanaf posse).

Leiding

Karo Van Tulden

karo@chiro-leest.be

 

Trui Verbruggen

trui@chiro-leest.be

 

Valerie Van Huynegem

valerie@chiro-leest.be

 

 

 

 

Kwiks

De kwiks zijn tussen 10 en 12 jaar oud. Ze zijn zondags welkom van 14u15 tot 17u00 (vanaf de cross) en van 14u15 tot 17u30 (vanaf posse).

Leiding

Hilke Bruyninckx

hilke@chiro-leest.be

 

Floore De Nies

floore@chiro-leest.be

 

Femke Jacobs

femke@chiro-leest.be

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiptiens

De tiptiens zijn tussen 14 en 16 jaar oud. Ze zijn zondags welkom van 14u15 tot 19u00 (vanaf de cross) en van 14u15 tot 19u30 (vanaf posse).

Leiding

Zenobie Annaert

zenobie@chiro-leest.be

 

Frieke Lauwens

frieke@chiro-leest.be